Hakkımızda – AGE TEKSTİL

Hakkımızda

Hakkımızda

AGE TEKSTİL

AGE Dijital Baskı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Kumaş ve Hazır Giyim üretimi alanında 25 yılı aşkın bir tecrübe ile 2020 yılında Tekstil Başkenti olarak adlandırılan Bursa’da kurulmuştur. İplikten Kumaşa ve Kumaştan Kıyafete uzanan yolculukta hem kumaş üretimi hem de özgün tasarım alanındaki zengin tecrübelerimiz, sürekli değişimlerin yaşandığı Hazır Giyim sektöründe en önemli avantajımızdır.

Dünyamızda hızla gelişen teknolojinin sunduğu imkanlarla sürekli değişim gösteren Dünya trendlerinin önemli aktörü olabilmek için çeyrek yüzyılı aşan tecrübemiz ile bu değişimlere ve en yeni trendlere ortak oluyoruz.

Günümüz trendlerine uygun ürünler tasarlarken bu tasarımlarda kullanılacak kumaşları optimum şartlarda belirleyerek rekabetçi fiyatlarla sunmaktayız. Tüm üretim aşamalarımızda Çevreye Duyarlılık ve Sürdürülebilir Üretim ilkelerine özen göstererek hem ulusal hem de uluslararası platformda gerekli olan denetim kriterlerini uygulamaktayız.

 Moda, Renkler ve tercihler değişir ancak Şıklık kalıcıdır. Bu anlayıştan hareketle tüm değişimleri takip ederek şık ve herkes için ulaşılabilir ürünler sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

AGE TEKSTİL

© 2022 agetekstil. Her hakkı saklıdır.

Faydalı Linkler

İletişim